• OptOplus s.r.o., Husova 77, 383 01 Prachatice

Aplikace kontaktních čoček

Aplikace kontaktních čoček

Aplikujeme a doporučujeme k nošení pouze značkové kontaktní čočky od renomovaných firem Cooper Vision, Bausch&Lomb, Alcon, Johnson&Johnson.

Aplikaci kontaktních čoček v našich očních optikách provádí zkušený kontaktolog v těchto dnech:

Oční optika Prachatice: středa a pátek, pro objednání volejte 388 320 255

Oční optika Vodňany: úterý a čtvrtek, pro objednání volejte 604 137 639

Kontaktní čočky nabízí plnohodnotnou alternativu pro nositele brýlí. Jsou vhodné pro každodenní nošení. Protože neomezují zorné pole, oceníte je zejména při sportu a volnočasových aktivitách. Kontaktní čočky jsou pohodlné, vyrobené z moderních materiálů, péče o ně je velice jednoduchá. Dnes je možné kontaktními čočkami korigovat většinu očních vad.

Nikdy nezačínejte s kontaktními čočkami bez vstupního vyšetření. Nosit kontaktní čočky bez odborné aplikace je hazard se zdravím, který může vést k poškození zraku. Pokud již čočky nosíte, nezapomínejte na pravidelné kontroly zraku, které jsou velice důležité, aby se zamezilo případným komplikacím.

Vyšetření a aplikaci kontaktních čoček provádí akreditovaní optometristé – kontaktologové, vysokoškolsky vzdělaní odborníci registovaní na Ministerstvu zdravotnictví ČR. Naše oční optiky mají statut Nestátního zdravotnického zařízení, splňují tedy přísná kritéria personálního a přístrojového vybavení daná zákonem.